10:00 - 10:45 Montessori aktivity

Hravé vzdělávání - Petra Krupková

"Jmenuji se Petra a jsem máma 5 dětí ve věku 2 - 13 let. Metodě Montessori a respektujícímu způsobu výchovy se věnuji 13 let. Zde Vám chci představit pomůcky, které jak vyrábím, tak nakupuji. Dále i své své rady, tipy a zkušenosti týkající se výchovy. Vše vychází z mých vlastních zkušeností, které s Vámi chci sdílet."

www.facebook.com/hravevzdelavani

11:00 - 11:45 Šátkování

Veronika Petráková, poradkyně nošení dětí

Veronika Vám ráda  ukáže různé úvazy nošení dětí na břiše i na zádech.  Poradí Vám různá složení, která jsou vhodná pro nošení v jednotlivých ročních obdobích i pro různě težká dítka. Na vyzkoušení budete mít několikero různých šátků.

12:00 - 12:45 Výběr vhodné obuvi

Veronika Žatečková, Barefoot-botky.cz

Chodit, běhat či sportovat naboso je příjemné, zdravé, zcela přirozené a od roku 2013 zažívá v ČR rostoucí boom u jehož zrodu jsme stáli

13:00 - 13:45 Jak uspět jako rodič

Martina Podhorská, venego.cz

Martina je lektorka, terapeutka, maminka 3 dětí. na jejím semináři se dozvíte jak probíhá programování lidského mozku a jak jím můžeme ovlivnit své dítě. Jaké jsou hlavní rodičovské omyly a co má zásadní vliv na pozdější úspěch dítěte. Ukáže Vám jak mít pohodový vztah s vaším dítětem.

14:00 - 14:45 Hrajeme si na stolečku

Kateřina Vrbková, littlekateandcrocodile.cz
Kateřina vás provede svou knihou Na stolečku a ukáže vám, jak si stolečky s aktivitami a hrami doma snadno připravit a využít při tom všechny oblíbené hračky vašich dětí. Kniha je inspirována učením Montessori, kterému rozumí po celém světě.

15:00 - 15:45 Zdravé svačinky a mlsání

Jitka Růžičková, jimesrdcem.cz

Jitka je výživová poradkyně a maminka 2 malých rošťáků. Bude si s vámi bude povídat o dětském jídelníčku, praktické přípravě zdravých dětských svačinek, o tom, jak nahradit cukr a nabídnout dětem zdravé mlsání. Součástí přednášky bude spousta ochutnávek pro naše nejmenší.

16:00 - 16:45 Plenkování

Ilona Sochůrková, plenecky.cz

Jak vypadají látkové plenky? jak se nasazují? jak se perou? žehlí se? vyvařují se? jsou levnější než jednorázové? je to ekologické?

Na všechny tyto otázky a další Vám ráda odpoví Ilona na workshopu plenkování. Plenky si navíc budete moci na místě zakoupit u jejího stánku na BabyMarketu.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now